Webový prohlížeč, Dafault, Pokud chcete změnu, tak tzv. od podlahy!

Viewed 172 Times 1 Comments

Pokud (zřejme jako většina) máte naistalovám na notebooku operační systém Windows 8/10, tak ten implicitně poskytuje v něm integrovaný Microsoft Edge | Oficiální web prohlížeče pro Windows 10 | Microsoft. Ne všem toto provedení musí vyhovovat a tak hledáte až naleznete alternativu jinde, například webový prohlížeč, jak je popsáno zde: Windows 10 – výchozí prohlížeč – poradna Živě.cz a aletnativy k doporučenému ve Windows 10: Microsoft Edge: Windows 10: Jak nastavit webový prohlížeč Chrome/Firefox/Opera a další.

Především bych doporučil webový prohlížeč pouze jeden.

Pokud chcete změnu, tak tzv. od podlahy

Původního se zbavit za předpokladu, že máte na flash staženu funkční instalaci toho alternativního, třeba Google: Stažení a instalace prohlížeče Google Chrome – Počítač – Nápověda.

Je třeba operační systém oprostit od i zbytků toho předchozího (a to i z registrů operačního systému) nástrojem IObit Uninstaller – Best Software Uninstall Tool for Your Windows.

Dále doporučuji restartovat !

Po znovu spuštění operačního systému bude tento bez jakéhokoliv webového prohlížeče a máte tedy příležitost z flash naistalovat ten vybraný jako implicitně určený pro přístup k webu.

Was this answer helpful ? Yes (1) / No (0)
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Webový prohlížeč, Dafault, Pokud chcete změnu, tak tzv. od podlahy!

  1. zavadil.jos napsal:

    Používám k plné spokojenosti Mozila Firefox, což je ale samosebou věc osobní volby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *