Krok zpět, krokem dopředu k funkčnosti

Nevěříte, že je to možné. Je ! Ne každý krok ve „vylepšování“ operačního systému Microsoftu přináší kromě novinek i vyšší uživatelsaký konfort. Zlaté MS Windows 7×32/64, věřte/nevěřte. Každý posun ve vývoji operačního systému od Microsoftu vede především k nutnosti pořizovat si nový hardware, tedy aby to fachčilo, zahoďte co máte a pořiďte si,m co zatím nemáte, aby jste nakonec při běžné praxi vlastně nepotřebujete a především se bbudete muset seznámit se zcela novým pojetím pracovního prostředí, potažmo naprosto novým pojetím menu a ovladacích panelů.

Pokud pracujete jen s kancelářskými aplikacemi, potřebujete cestou prohlížeče do netu a vyřídit poštu, nemáte prakticky důvot odladěný a uživatelsky dobře dotažený operační systém povyšovat na následující verzi.

Notebook  Toshiba Sattelite C855-12T je toho zářným příkladem.

Multimediální notebook pro domácí použití za skvělou cenu s možností volby barevného provedení. Dvoujádrový procesor Intel Celeron B815 (1.6GHz); 4GB RAM (DDR3, 1.333GHz); 15.6″ HD LED displej (1366×768 bodů); grafika Intel HD Graphics; 500GB HDD; DVD±RW/RAM mechanika; rozhraní: Wi-Fi, 3x USB (1x 3.0), kamera, numerická klávesnice; bez operačního systému z roku 2012.

Download drivers for Toshiba SATELLITE C855-12T laptops for Windows 7 x32/64 for free, zde naleznete na servisních stránkách výrobce s možností stažení dostupné ovladače.

A když už budete nuceni z jakýchkoliv příčin přejít na Windows 8.1 Profesionál, máte-li zakoupenu licenci (caa 900, – Kč), tak prosím. Já bych to za žádných okolností nedělal !

Windows 8.1 Professional – elektronická licence za 890, Kč dostanete do 20 minut licenční klíč a možnost stáhnout si instalační obraz iso pro instalace s DVD, nebo USB klíčenky.

Příspěvek byl publikován v rubrice dilna, MS Windows-7x64, Windows 8.1 Profesional se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.