TC Commander – Nástroj pro hromadné přejmenování

Spread the love

Pokud stáhneme se zdroje (kamery, mobilu, tabletu) snímky (*,jpg) a videa (*.mp4) a máme předvolený formát na těchto zařízeních samo sebou předem, stejně jako sesynchronizován i čas (často ne a potom je problém do časové osy video-editoru zasadit na časové lince snímek mezi ostatní). PS: vkládám do názvu i název zdroje-zařízení, což oceníte, pokud jako já máte archiv s caa 110 tisíci soubory a zařízení nepočítaných, včetně vykopávek z  Celuloid filmů. Co je tedy pravdou, že u digitálních aparátů se mi zdá se potřeba jejich vzájemné časové synchronizace u jiných přátel prosadit i přes veliké úsilí nepodařilo a tak tu vypisuji, jak následně věci řešit. Jednou se toho snad dožiju.
Jediným smysluplným vodítkem je čas jeho pořízení a i když můžete při pohledu na názvosloví snímků generovaných automaticky namítnou střet dvou stejně nazvaných, budou se lišit časem, což umožňuje TOTAL Commander.
Jde tedy o využití data, měsíce, dne, tedy RRRRMMDD a hodina, minuta, sekunda, tedy HHMMSS k pořízení jako prefix, což lze předřadit jako získaný řetězec hromadným tzv. přejmenováním souborů, kdy předřadíme k existujícímu názvu jeho konkrétní čas pořízení a tím definitivě snímky odlišit a seřadit.

  • Nástroj pro hromadné přejmenování verze 3.4.3.0
  • Windows 11, 10, 8, 7, Server 2022, 2019, 2016, 2012, 2008
I think this may be able to do it: free
Bulk Rename Utility – Free File Renaming Software
Příspěvek byl publikován v rubrice Linux, LinuxMint, Windows se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář