Vše nej …

Vše nej … a věz, že optimismus je pouze nedostatek informací

Pesimistická předpověd: věz, že tu lepší část života máš po padesátce definitivně a zcela jistě za sebou. Lépe už bylo …
A ta optimistická:
Vnoučata … a Lásky jedné šumné plavovlásky …

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Vše nej …

 1. Zdeněk Braný napsal:

  Mužo říct – k padesátinám Petra – takovéch je ož dneská málo !

  Pana plukovníka v záloze Petra H. znám eště co spoluslóžici ze střediska ve Špěpánově a pak pozďéš z času Novo Zámecké základne za Cokrovárem v Litovle, kde v té době co major – řidil rozebiráni do šroto če chestáni k odprodáváni na export fšeckyho možnyho harampádi z našé armáde – teda před jeji definotvini likvidacó.

  Já ož sem bel odvolané do zálohe co četař a velitel tanko z regretem velitela tankovyho pluko a milé Petr – povéšené na plukovníka v záloze – zvostal za svy prokázany záslohe a dovednosti s technikó – slóžet dál, bez odáni jak eště dlóho .

  Sakra toto leti, ani se věřet nechce, že ten klok má dneská na krko padesátko !
  To se vi, že sem mo k tém abrahámovinám patřičně popřál, nále rád bech, nebo vlastně toto k temo mosim holt říct, protože ho tak dobře znám :

  je to odbornik na slovo vzaté, dobře, ale on je odbornik na techniko – vrozené !
  Na co chetne, co odělá, co má zprovoznit če provozovat, opravit a zeřidit, nebo okázat co to omi – tak – nemáte lepši volbo, jak si vebrat Petra ! Možná řeknete, že to je tó dlóho dobó, co o teho dělá, ale já vim, že né jenom tém ! Protože sem v oboro dlóho dělal, omim to rozeznat, poznám to hneď a nikdo mně nemosi nic vekládat !

  A vite, co je na tém nélepši ? On omi zabrat, bezohledně se obětovat a potom omi e s klidem posedět a jak be nic – povykládat si s Vama – o čém chcete ! Jenom ož pak né o tém, co dokázak on sám…….a teho já si cenim ! Ja !

  A tak Peťo, salut, ať se daři, a jedem dál ! ZB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *