Windows 10 Home, obnovení funkce Windows

Spread the love

Možnosti obnovení ve Windows

V každém případě je třeba předně získat souhlas uživatele, že si je jist, že v případě ztráty uživatelovo dat zahrnující jím na daném počítači uložená data: fotografie, dokumenty všeho druhu a že je má zazálohována na jiném médiu (na funkčním USB Flash, DVD) na pozdější obnovu mimo daný počítač.

Za další, je třeba ověřit planost zdokumentování  osobních údajů klienta a že má důsledně pochyceny přihlašovací údaje (e-mail: přístupové údaje). Zde poskytuji možnost otestovat si věrohodnost takového tvrzení z funkčního systému jiného notebooku !

Kontrola stavu aktivace a registrace u společnosti Microsoft:

Aktivace umožňuje ověřit, že je vaše kopie Windows originální a nepoužívá se na více zařízeních, než dovolují Licenční podmínky pro software společnosti Microsoft.

Nejdřív zjistěte, jestli je váš systém Windows 10 aktivovaný a propojený s vaším účtem Microsoft. Účet u výrobce Microsoft Acount client Micosoft

Je důležité, aby jste svůj účet Microsoft propojili s licencí Windows 10 na vašem zařízení. Pokud si propojíte účet Microsoft s vaší digitální licencí, budete moct znovu aktivovat Windows pomocí Poradce při potížích s aktivací, kdykoli provedete významnou změnu hardwaru.

Z mé strany to přináší časově náročnou operaci a má-li být zdárně dokončena, musím si být ve výše uvedeném jist, že se mi posléze neobjeví požadavek na krok zpět.

Pro krajní mez celé mé činnosti je třeba počítat i s reinstalací z původního výchozího média, tedy obrazu instalace ve formátu bootovatelného USB Flash vygerované prostřednictvím UNetbootin, jenž mám připraveno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Notebook, TESTY, Windows se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář